Zuhal Gürçimen

Zuhal Gürçimen

Zuhal Gürçimen, Kişisel Dönüşüm ve Kariyer Danışmanlığı alanlarında çalışmalarını sürdürüyor.
2009 yılında katılmış olduğu Yaşam Atölyesi çalışmalarının ardından profesyonel kariyerine Kişisel dönüşüm danışmanlığını da ekleyen Zuhal Gürçimen Aret Vartanyan ile birlikte AVCT kurucu ortağı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Marmara Üniversitesi Muhasebe / Finans eğitiminin ardından İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme İktisadı Yüksek Lisans Programını bitirmiştir.

22 yıl devam eden kurumsal iş hayatında, Koç Holding, Reebok Spor Malzemeleri ve son 17 yılında Eczacıbaşı Grubunda değişik disiplinlerde; Finans, Bilgi sistemleri alanında yöneticilik yaptıktan sonra İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak Eczacıbaşı – Beiersdorftaki görevini yürütmüştür. Öğrenen organizasyonlar, mavi okyanus stratejisi ve yetkinliğe dayalı performans/eğitim planlamaları sistemlerinin projelendirme ve yönetim çalışmalarında bulunmuş ve Yaşam Atölyesine partner olarak katılarak profesyonel iş hayatına bu çatı altında devam etmiştir.

Yazarak kendini keşfetmenin gücüne inanan Zuhal Gürçimen, yaşamda aradıklarımızı bulabilmek ve iş hayatında istediğimiz kariyeri elde etmek konularında yazdıklarını daha büyük kitlelerle paylaşmak üzere açık gazetede ve farklı yayınlarda yazılarını paylaşmaya devam etmektedir.

DANIŞMANLIK KONULARI