hilal İnan

Hilal İnan

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olan Hilal İnan, eğitimi ile ilgili işlerde bir süre görev aldıktan sonra radikal bir kararla bambaşka bir sektöre geçti. Kozmetik sektörüne güzellik uzmanı olarak giriş yapan Hilal İnan, sektörün önde gelen markalarında Güzellik Uzmanlığı, Uzman Eğitim Yöneticisi, Ürün Müdürü, Pazarlama ve Satış Müdürü olarak çalıştı. Hayalindeki işi yapmanın mutluluğunu her zaman yaşayan Hilal İnan, renklerin dünyasıyla da ilgilenmeye başladı.
İçten Dışa Değişim Danışmanı Hilal İnan, kişisel gelişim alanında çok farklı bir yol izleyerek hayata kendini yeniden konumlandırmak isteyenlerle buluşuyor. Renk ve ürün geliştirme konusunda da gusto ve deneyim sahibi Hilal İnan, kozmetikteki ara renkleri Türk kadınıyla tanıştıran bir isim. Küçük yaştan itibaren moda ve kozmetik alanındaki bilgi, deneyimlerini ve kişisel gelişim alanında aldığı eğitimleri geniş bir vizyonla harmanlayarak kişisel ve kurumsal alanda verdiği eğitimler, workshoplarla geniş kitlelere buluşturuyor.
AnLine olmayı hayatımıza katan İçten Dışa Değişim Danışmanı Hilal İnan, içinizdeki mucizeyi keşfettikten sonra sözcüklerin gücünü, kişinin rengini keşfetmenin nasıl mucizeler yarattığını, doğru stilin ve beden dilinin hayatınızı ne kadar etkilediğini göstererek değişime giden yolu geniş bir yelpazede anlatıyor.

“Kişisel Gelişim” alanında aldığı sayısız eğitimlere Kadir Has Üniversitesi ve Yaşam Atölyesi’nin ortak projesi Danışmanlık ve Eğitim Sertifika Programını da ekledi. Hilal İnan, aynı zamanda Theta Healing, Neuroformat ve Nlp Uzmanı.

VERDİĞİ EĞİTİMLER